CONTACT

Samen beleid voeren

___________
 

Marc Boeckx

Algemeen coördinator

0493 56 03 14

marc.boeckx@stadsregioturnhout.be

 

Tin Doms

Verantwoordelijke secretariaat

0499 48 09 27

tin.doms@stadsregioturnhout.be

 

Data en Analyse

___________
 

Katleen Bols

Beleidsadviseur Wonen Stadsregio Turnhout

0495 65 12 00

katleen.bols@stadsregioturnhout.be

 

Kwaliteitsvol wonen

___________

Bart Huysmans

Diensthoofd Wonen Stadsregio Turnhout

014 44 33 41

bart.huysmans@turnhout.be

 

Katleen Bols

Beleidsadviseur Wonen Stadsregio Turnhout

0495 65 12 00

katleen.bols@stadsregioturnhout.be

 

Inge Faes

Consulent wonen

014 44 33 95

 

Tim Hendrickx

Consulent wonen

0497 11 77 19

tim.hendrickx@stadsregioturnhout.be

 

Patrick Loos

Consulent wonen

014 44 33 95

 

Martine Maes

Consulent wonen

014 44 33 94

martine.maes@turnhout.be

 

Dennis Peeters

Consulent wonen

0493 55 31 25

dennis.peeters@stadsregioturnhout.be

 

Annemie Vloemans

Consulent wonen

014 44 33 95

Annemie.vloemans@turnhout.be

 

Tom Stessens

Medewerker Wonen

014 44 33 95

tom.stessens@turnhout.be

 

Elien Stessens

Consulent woningkwaliteit

014 44 33 95

 

Chantal Van Megchelen

Consulent woningkwaliteit

014 44 33 95

chantal.vanmechgelen@turnhout.be

 

Ellen Van Reusel

Consulent woningkwaliteit

014 44 33 29

ellen.vanreusel@turnhout.be

 

Bruisende kernen en levendige centra

___________

Magali Decloedt

Coördinator Ruimte & Mobiliteit

0495 65 09 91

magali.decloedt@stadsregioturnhout.be

 

Hanne Jacobs

Projectmedewerker ruimte

 

Opgroeien
___________

Sofie Coppers

Coördinator Huis van het Kind

0492 39 68 26

sofie.coppers@stadsregioturnhout.be

 

Werken aan werk
___________

Iris Verellen

Coördinator Werk en Sociale Economie

0474 24 50 15

iris.verellen@stadsregioturnhout.be

 

Ann De Coster

Wijk-werken Turnhout en Vosselaar

Contact: zie wijkwerken

ann.decoster@stadsregioturnhout.be

 

Magda De Proost

Wijk-werken Turnhout en Oud-Turnhout

Contact: zie wijkwerken

wijkwerken@stadsregioturnhout.be

 

Suzy Van Rooy

Wijk-werken Beerse

Contact: zie wijkwerken

wijkwerken@stadsregioturnhout.be

 

Zorg op maat

___________

Tania Huybrechts

Adviseur Zorg

0499 92 36 32
tania.huybrechts@stadsregioturnhout.be

Logo Stadsregio Turnhout_edited.png

SAMEN MAKEN WE DE STADSREGIO

CAMPUS BLAIRON 720
B-2300 TURNHOUT

CONTACTEER ONS NU

INFO@STADSREGIOTURNHOUT.BE

PRIVACYVERKLARING